Váš krejčí v Praze

Doplňky

 

Košile

Pánská košile neprošla v posledních sto letech zásadními změnami. Přesto tvarem límečku, druhem materiálu, barevnými kombinacemi a vypracováním dotváří výrazně konečné vyznění obleku.

 

Ponožky

Ponožky jsou po kravatách druhým nejsledovanějším doplňkem pánského obleku. Jejich správná délka, kvalitní lem, pohodlný střih a dokonalé barevné sladění s kalhotami a botami je známkou nenápadné elegance.   

               
 

Vázanky

Vázanky, respektive kravaty, mají od poloviny dvacátých let minulého století dodnes známý tvar. Jsou doplňkem, který nejčastěji obměňujeme, pečlivě jej vybíráme a který slouží i jako milý osobní dárek.   

 

Rukavice

I když rukavice dnes plní ze společenského hlediska spíše symbolickou, než praktickou funkci, není dobře jejich význam podceňovat. Patří do pánského šatníku stejně tak jako každý jiný běžný doplněk.   

               
 

Motýlky

Motýlek má dnes výsadní užití především v nejprestižnějších společenských oblecích - smokingu a fraku. Zajímavě a výjimečně však působí i při jiných vhodných příležitostech.   

 

Manžetové knoflíčky

Manžetové knoflíčky jsou snad nejmenším doplňkem pánského oblečení. Přesto velmi výrazně ovlivňují celkový dojem. Jejich sladění s kravatovými a opaskovými sponami, hodinkami a prsteny je více než žádoucí.   

               
 

Šle

Šle mají své praktické opodstatnění, i psychologický efekt - kdo má jistotu, že mu kalhoty při jakémkoli pohybu perfektně drží na těle, ten vystupuje mnohem sebevědoměji.   

 

Opasky

Standardní šířka a klasická spona opasku jsou spolehlivou vizitkou každého gentlemana - správný opasek navíc vždy ladí s obuví.   

               
Česky English Deutsch

Kontakty :

Adresa

Verdunská 17
Praha 6

Tel.: +420 224 316 038
Mobil: +420 602 294 398

Email:salonhartl@seznam.cz

Otevírací doba :

Po - Čt : 10-12 14-18
Pá : 10-12 14-17
Sobota, neděle - dle telefonické dohody

Středa ZAVŔENO

  • p. Hartl nepřítomen